Szukaj
  • Moje myśli

Parę słów o zwyczajnym życiu


Napiszę dziś zaledwie parę zdań, jednak każde z nich ma dla mnie znaczenie. Czy i dla Ciebie takim się okaże? Chciałabym....

Nowy Rok, nowy początek, nowe postanowienia i życzenia wszystkiego Naj....

A przecież prawdziwe życie to nie tych kilka wyjątkowych eventów, których stale trzeba wyczekiwać, by wreszcie poczuć ich podniosłą atmosferę, przy której cała reszta to tylko tło bez znaczenia.

Prawdziwie dobre życie składa się z tysiąca drobnych, z pozoru nic nie znaczących zdarzeń które mogą jednak smakować wspaniale jeśli tylko im na to pozwolisz.

Życie to także otaczający Cię ludzie, a Ci nie zmieniają się pod wpływem wielkich, dorocznych wydarzeń organizowanych pod hasłem: "Bądźmy dla siebie dobrzy, wspaniałomyślni, hojni..." O wielkich akcjach i olbrzymich transparentach wyjmowanych raz w roku z zakamarków i skrytek, szybko zapominamy pochłonięci codziennością.

Ludzie wokół Ciebie zmieniają się pod wpływem stałych i powtarzalnych doświadczeń, spotkań, w których uczestniczą, rozmów, które mają dla nich znacznie, słów, które zapadają głęboko w pamięć - raniąc lub budując codziennie na nowo ich pewność siebie.

Chcesz zmienić swoje życie? Ludzi wokół siebie? Jakimi chcesz aby się stali?

Jeśli już to wiesz zacznij zachowywać się właśnie w ten sposób. Tak właśnie zmienia się świat… powoli i konsekwentnie. Tak właśnie warto celebrować życie…. Po kawałku. A za jakiś czas, kiedy spojrzysz wstecz, okaże się że było ono jednym, wielkim, wspaniałym eventem.

47 wyświetlenia
  • Black Twitter Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Google+ Icon

© 2018 Iwona Martynowska, Proudly created by Wix.com